W parach wykonajcie zadanie what punishment

Pobierz

Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. Dopasujcie podane wyrazy do właściwych kategorii.. Jesteś w biurze podróży i prowadziszApr 15, 2021MATURA.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.zadania i wpisz je w dymki.. Uczeń A Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii chcesz zwiedzić jak najwięcej miejsc.. Trzeba zdecydowaé, jakie nagrody otrzymajâ zwyciezcy Na ilustracjach przedstawiono trzy propozycje nagród.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń; pracy w grupie; pracy na lekcji; W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur; do treści filmów i spektakli; dotyczące wykonania piosenek.. Mówienie - zestaw zadań Zadanie 1.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. poprzednich typów zadań i wymaga w szczególności: •uważnego słuchania tekstu dwa razy - podczas o n u d m u B u n n pierwszego słuchania przeznacz trochę więcej A Unlucky manager has to rebuild business czasu na oswojenie się z różnorodnością B Star-watching can bring you good luck fragmentów w nagraniu; nastaw się też od razu na C Unhappy fans say goodbye to their .2 W parach wykonajcie zadanie maturalne.. Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. FR 4 PODSTAWOWA z języka angielskiego podręcznik i repetytorium z testami Marta Umińska / Bob Hastings Hanna Mrozowska / Dominika Szmerdt-Chandler Konsultacja: Barbara Czarnecka-Cicha..

wykonajcie to zadanie w zeszycie.

Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Pracujcie w parach.. Question from @Nekro59 - Gimnazjum - Język angielskiPoniżej podane są cztery kwestie, które musicie omówić.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeń; pracy w grupie; pracy na lekcji; W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur; do treści filmów i spektakli; dotyczące wykonania piosenek.. Lokalne władze w twojej dzielnicy organizują konkurs na najpiękniejszy ogród.To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. 1.Nagrody 2.Grupy wiekowe 3.Sędziowie 4.Dyscyplina sportu Uczeń B: Jesteś kolegą/koleżanką ucznia A. Rozmovve rozpoczyna uczeó B. Etapy edukacji i typy szkótAnd every summer, the number of students with top grades 9 Pracując w parach, wykonajcie zadanie egzaminacyjne.. Pamiętaj - do każdego fragmentu tekstu należy dopasować Wraz z kolegą/koleżanką, który/która bardzo dobrze rysuje, zdanie, które go podsumowuje, a nie tylko odnosi się do chcesz twq,i"zyć komiks internetowy o sprawach interesujących zawartej w nim informacji szczegółowej.Gateway to success.. Wybierz nagrode, l

Pracujcie w parach.

Rozmowę rozpoczynasz Ty.. C ZĘŚĆ R E F E R E N C Y JN A C Z |Ś Ć T E M A T Y C Z N A Hanna Mrozowska Bob Hastings, M arta Um ińska PODSTAWOWA z jzyka angielskiego podrcznik i repetytorium z testami Marta Umiska / Bob Hastings Hanna Mrozowska / Dominika Szmerdt-Chandler Konsultacja: Barbara Czarnecka-Cicha f lo t o. i b. 111.. (4 minuty) Zadanie 3.. Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie.. Popatrzcie na ilustracje i wykonajcie zadanie.. C Z | T E M A T Y C Z N A. Hanna Mrozowska.. Popatrz na ilustracje 1, 2 i 3.. Ponizej podane sq cztery kwestie, które musisz ornówié w rozmowie z egzaminujqcym.. UCZEÑ A Znajomy/Znajoma z zagranicy pyta Cie o system edukacyjny w Polsce i twojq opinie na jego temat.. następnie do każdej kategorii Dopiszcie kilka własnych propozycji.. Wasza szkoła chce zorganizować Rodzinny Dzień Sportu, a Twoja klasa jest odpowiedzialna za przygotowanie zawodów w dowolnie wybranej dyscyplinie sportu.pierwszego suchania przeznacz troch wicej czasu na oswojenie si z rnorodnoci fragmentw w nagraniu; nastaw si te od razu na wychwytywanie w tekcie wszelkich potrzebnych informacji, ktre moesz zweryfikowa podczas suchania po raz drugi; odpowiadania na pytania nie w tej kolejnoci, w jakiej s one podane - poniewa w tecie na dobieranie pytania s podane w przypadkowej kolejnoci, musisz od razu nastawi si na to, e informacja potrzebna do odpowiedzi na pierwsze z nich moe znale si, na przykad, we .W parach wykonajcie zadanie maturalne i odpowiedzcie na pytania..

FR 4 Pracujcie w parach.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt