Wierszyki urodzinowe dla mamy od dzieci

Pobierz

Żyj mi, Mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Bukiet róż i czekoladki A dla kogo są?. Byś nie zaznała żadnej goryczy, Tego Ci Twoja córeczka życzy Mamo, tak bardzo Cię kochamA dla mnie urodziny mamusi.. Mamusiu moja najmilsza, chcę byś była jak najszczęśliwsza, chcę byś się zawsze uśmiechała i niczego się nie bała.. To jedna z najbliższych i najukochańszych na świecie osób i stosownie do tego powinniśmy ją uhonorować - pięknymi, osobistymi, przez co nierzadko wzruszającymi, życzeniami pisanymi wierszem .1 day agoGarść kwiatów mam dla ciebie i do tego słodki buziak, mam jeszcze prezencik mały i uścisk bardzo kochany.. Z promiennym uśmiechem zawsze na twarzy, Ciepłym spojrzeniem o poranku obdarzy, Czuje dumę, gdy osiągam sukcesy,Jun 4, 2020May 19, 2021Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja; Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają; Życzenia na urodzinki na 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latek - Ile w ulu pszczół robotnic; Zabawne wierszyki na urodziny dla nastolatka, nastolatki - Życzenia dla CiebieMay 24, 2022Za Twą miłość, za Twe znoje.. Życzę Ci kochano mamo szczęścia bez liku, życzę Ci słodkości nie tylko w barku, życzę Ci wiele miłości i wiary, by w twym życiu były tylko dobre, dni a nie koszmary.Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla mamy - wierszyki dla mamy, życzenia na urodziny dla mamy od córki lub syna, życzenia od dzieci ..

... To idealny wybór na prezent dla Mamy od dzieci.

Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. Chcemy Ci podziękować za życie, które nam dałaś, Jak również za to, że nas tak dobrze wychowałaś.Dla małej mamy, lalek opiekunki |Urodzinowe pocałunki |Niech grzeczne będą wszystkie Twoje lale |Niech nie marudzą prawie wcale |I niech nie brudzą im się ubrania |Byś nie musiała robić prania |Niech spełnią się Twoje wszystkie marzenia |Takie dziś mamy dla Ciebie życzenia.||Wszystkiego najlepszego życzy chrzestny z żoną|Mądre piękne życzenia na urodziny - Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają Życzenia na urodzinki na 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latek - Ile w ulu pszczół robotnicBędzie dzień urodzin naszej Mamy.. Bardzo krótkie; Romantyczne;May 26, 2022Jun 1, 2022W dniu urodzin Twych kochana, życzę szczęścia pod dostatkiem.. W dniu urodzin, Mamo moja, Niech się śmieje buzia Twoja.. Złożenie życzeń urodzinowych synowi to oczywisty, ale jakże piękny wyraz waszej miłości i pamięci.. Wspaniały prezent w drewnianej skrzynce na Dzień Mamy, imieniny, urodziny czy inną okazję.. Niech Ci znikną troski, złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. Pełen kwiatów zapach wiosny..

Sprawdź ...Piękne wierszyki dla mamy.

Niech Ci znikną troski i złości, Żyj mi w zdrowiu i miłości.. W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata, cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.. Żyj mi mamo moja miła, Byś szczęśliwa w życiu była.. Aby troski i kłopoty, odpłynęły gdzieś ukradkiem.. W środku znajduje się ekskluzywne mini wino musujące w kryształowej .Jun 1, 2022May 11, 2021May 26, 2021 Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu.Życzenia urodzinowe dla mamy.. Słońce niech Ci zawsze świeci, a na twarzy uśmiech gości.. I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.. Dla matki!. Ona na nie zasługuje Urodziny dziś świętuje Za Twą dobroć dziękujemy Co najlepsze dać Ci chcemy Byś zawsze szczęśliwa była W dobrym zdrowiu sto lat żyła!. Żyj długo w szczęściu, zdrowiu i radości, O Twe dobro, Mamo droga, Prosić będę Boga..

Niech Ci słońce jasno świeci,Mamy też specjalne życzenia urodzinowe dla syna od mamy i od obojga rodziców.

89,98 zł .. Więc serdecznie Ci winszujemy, Aby przez ten dzionek cały Tylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!. Do nóg Twoich teraz padam, I życzenia Tobie składam.. I za wszystkie trudy Twoje.. 81,98 zł .. Zabawne; Osobiste; Oficjalne; Walentynki.. PREZENT na Dzień Mamy Box Z PODPISEM Relaks przy świecy LUX .. W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższy pod niebem!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt