Wyjaśnij krótko co to jest

Pobierz

Państwo jest przymusową organizacją, wyposażoną w atrybuty władzy zwierzchniej po to, by ochraniać przed zagrożeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi ład, zapewniający zasiedlającej jego terytorium społeczności, składającej się ze współzależnych grup o zróżnicowanych interesach, warunki egzystencji korzystne odpowiednio do siły ich ekonomicznej .nataliam0232 Sączenie - polega na przelewaniu mieszaniny niejednorodnej (cieczy i ciała stałego) przez sączek wykonany z bibuły i umiejscowiony na szklanym lejku.. Plik, to w komputerowej terminologii pewien zbiór danych.. - Inwokacja - Pytania i odpowiedzi - Język polskiKrótko wyjaśnij, co to jest podatek dochodowy progresywny, podaj stawki, oraz napisz w jaki sposób podatnik płaci taki podatek.. Napisz.. POMOCY!. Chodzi mi o jakieś krótkie i zrozumiałe definicje nie ściągnięte z wikipedii itp. Proszę!. Słowo nacjonalizm jest mocno obciążone historią i niewątpliwie budzi silne kontrowersje, mimowolnie przywodząc na myśl faszyzm.. Polub to zadanie.. Autor i tytuł lektury: .. Tytuł opisanego w nim dzieła: .Co to jest?-.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. PROSZE KRÓTKO I NA TEMATKamil641 @Kamil641.. - - Pytania i odpowiedzi - WOS.. Przeglądarka internetowa ( ang. web browser) - program komputerowy służący do pobierania i wyświetlania stron internetowych udostępnianych przez serwery WWW, a także odtwarzania plików multimedialnych, często przy użyciu dodatków zwanych wtyczkami .Desmond says, 'Success isn't easy to achieve in any field, but I think it's mostly just luck..

Wyjaśnij krótko, co to była karta 77.

dekantacja - zlewanie cieczy znad osadu, który zalega pod cieczą w naczyniu.. Wyjaśnij krótko: Informacja publiczna (co to jest?). Wyjaśnij krótko, co oznacza: "Jeśli masz przyjaciół - załóż stowarzyszenie, jeśli masz pieniądze - załóż fundację".. alibi- nasze usprawiedliwienie ("W-11" xd) Mam nadzieję, że pomogłam ;) 1 votes Thanks 1.. Zgłoś nadużycie.. gr.funkcyjna gr.hydroksylowa, gr.karboksylowa, gr.estrowa.. Dyskusja nt. definicji pojęcia "zdrowie" nie została zakończona.Uważa się, że powinna obejmować np. problemy .. gratka555 To informacja o sprawach publicznych udostępniona publicznie dla wszystkich .. Legenda (łac. legenda - to co powinno być przeczytane) - w literaturze opowieść, posługująca się elementami niezwykłości oraz cudowności, związanej z życiem świętych i męczenników.. Podatek progresywny o rosnącej stawce podatkowej, to podatek, gdzie wraz ze wzrostem dochodów rośnie udział podatku w całkowitym dochodzie podatnika.Jest to zobowiązanie, którego udziela bank lub SKOK na podstawie pisemnej umowy i za określone wynagrodzenie.Współcześnie kredyt jest to umowa zawierana pomiędzy bankiem a kredytobiorcą.. 0.Ad.1)Dowodami pochodzenia organizmów są skamieniałości, których budowa jest uderzająco podobna do budowy organizmów żyjących współcześnie wspólne DNA, te same białka i kod genetyczny..

Wyjaśnij bardzo krótko, co to: -poszlaka.

hasztagzuzuSI Poszlaka- znak, który może doprowadzić nas do rozwiązania tajemnicy.. Zaloguj się .. Nie mam konta, chcę się .Nazizm (od skrótu "ns" - Nationalsozialismus, narodowy socjalizm) - specyficzny rodzaj ideologii faszyzmu, istniejący wyłącznie w Niemczech w okresie międzywojennym, charakteryzujący się rasizmem, wyjątkową apologią przemocy i bezwzględnością w stosunku do prawdziwych i urojonych wrogów rasy.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Wyjaśnij co to jest oświecenie(krótko) Pytania .. Przeczytaj uważnie powyższy tekst i odpoweidz: zadanie w załączniku Answer.. More Questions From .. Wyjaśnij krótko, co to jest inwokacja, zajazd, epilog.. Wiadomo, że 1 mila morska to 1852 m. Question from @Agata7128 - Gimnazjum - PolskiZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: wyjaśnij pojęcie - nazizm ?. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-03-21 15:33:57.. 0 ocen | na tak 0%.. - Karta 77 - czeska inicjatywa działająca - Pytania i odpowiedzi - HistoriaWyjaśnij krótko co to jest empatia .. Ad.2)Narządy homologiczne: narządy, które mimo różnego wyglądu zewnętrznego i pełnienia różnych funkcji są mocowane według tego samego planu.Nacjonalizm - słowo uwikłane w historię.. Informuje o powstaniu jakiegoś miasta lub państwa, zawiera zdarzenia historyczne, najczęściej występuje w niej jakiś bohater lub rycerz.wyjaśnij krótko co to jest partia: liberalna konserwatywna socialdemokratyczna chrzescijansko - demokratyczna komunistyczna ekologiczna chłobska nacjonalistyczna PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC!.

Wyjaśnij krótko: Informacja publiczna (co to jest?)

Szkoła - zapytaj eksperta (1537) Szkoła - zapytaj eksperta (1537) Wszystkie (1537) Język angielski (815) Język polski (371) Matematyka .symboliczne.. Na jej mocy bank udostępnia kredytobiorcy określoną kwotę, którą ten zobowiązuje.Odpowiedź.. Wśród nich są zaś także takie, które wcale nie wartościują go negatywnie.Firefox - przykład nowoczesnej przeglądarki internetowej.. Następnie popatrz na ćwiczenie 5 i zakresJun 2, 2020Definicja politologiczna.. sedymentacja - opadanie cząstek zawiesiny pod wpływem siły ciężkości filtracja - tą metodą oddziela się ciało stałe od cieczy lub gazów.Wyjaśnij krótko co to jest: -pieśń -fraszka -tren -mit -epos -legenda -komedia -tragedia antyczna -bajka -sielanka -powieść podróżnicza Proszę o szybko odpowiedz i żeby to nie były długie wyjaśnienia :C z góry dziękuje ;* daje naj .. W zależności od TYPU pliku może to być: - obraz (np. zdjęcie z imienin, rysunek), - tekst (np. opowiadanie), - dźwięk (np. jeden utwór) - film (np. nagranie z komórki czy aparatu) Folder, miejsce w którym możemy umieścić różne nasze rzeczy.Zdrowie - stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu (w tym dobrostan subiektywny), a nie tylko całkowity brak choroby czy niepełnosprawności.Jest uznawane za wartość społeczną, ochranianą na poziomie populacji ludzkiej (zdrowie publiczne)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt